10UP.pl - pozycjonowanie stron - o nas.
web design, tworzenie stron

Efekt reklamy internetowej.

Reklama internetowa - efekty. Seo markating, optymalizacja i pozycjonowanie w celu poprawienia ruchu sieciowego.Pewne prady są niepodważalne. Jedną z nich jest, że bez reklamy nie ma efektów. Drugą, że prowadząc działalność w internecie zacznij reklamować się gdzie ? - w internecie.


Mając stronę internetową na pewno warto zacząć ją reklamować, inaczej nie przyciągnie internautów i nie przyniesie ona zysków. Jednak reklama internetowa staje się coraz droższa. Na przykład reklama w google - Ad Words, polega na wyświetlaniu reklamy strony obok, lub ponad/poniżej wyników wyszukiwania. Płatność naliczana jest za kliknięcie - przekierowanie na reklamowaną stronę. Ceny wachają się od 20 - 30 groszy za kliknięcie, do kilkunastu złotych, na frazy cieszące się większą popularnością.Co się więc bardziej opłaca - pozycjonowanie strony i ciągła, dobra pozycja w wynikach wyszukiwania, nie zalężna od ilości zgromadzonych w google wpłat, czy droga, ale szybka reklama Ad Words.


Jesteśmy zdania, że przy cenach pozycjonowania strony, jakie są w naszej firmie zdecydowanie korzystniej jest zlecić nam pozycjonowanie strony, niż płacić za reklamę. Ale najlepiej , jeżeli sami Państwo się o tym przekonacie. Proponujemy wypróbować rekalmy w google Ad Words, a następnie zdecydować, czy warto podpisać z nami umowę na pozycjonowanie strony.


pozycjonowanie pierwsze pozycje