10UP.pl - pozycjonowanie stron - o nas.
web design, tworzenie stron

Optymalizacja strony - czy to ważne w pozycjonowaniu?Pierwszy etap pozcjonowania - optymalizacja. Czy jest to konieczne? Czy można pominąć optymalizację?


Wiele firm pozycjonerskich pomija lub nie do końca przykłada się do optymalizacji strony. Pomimo to osiągają dobre wyniki w wyszukiwarkach. Optymalizacja strony jest procesem czasochłonnym i wymaga dużej wiedzy z zakresu marketingu internetowego. Strona po zoptymalizowaniu kodu źródłowego nie powinna wyglądać inaczej niż przed optymalizacją. Nie jest to łatwe, jednak my uważamy, iż czas poświęcony na optymalizację strony w dalszych etapach pozycjonowania zwraca się, a strona zajmuje stabilniejszą pozycję i jest mniej podatna na wachania i zmiany algorytmów google.


Dodatkowo niektóre strony internetowe, są zbudowane w taki sposób, że całkowicie uniemożliwiają robotom na indeksację strony, lub też mocno ograniczają ich działanie. Sytuacja taka jest daleko niekorzystna. Dlatego chcąc wykonać solidną i przynoszącą długotrwałe efekty pracę pozycjonerską wykonujemy optymalizacją strony każdorazowo przyjmując zlecenie pozycjonowania strony.


pozycjonowanie pierwsze pozycje