Optymalizacja strony. Za darmo optymalizacja stron 10UP.pl .
web design, tworzenie stron

Optymalizacja.

Optymalizacja strony ma na celu zmianę kodu strony w celu poprawienia wskaźników branych pod uwagę przez wyszukiwarki przy wyliczaniu pozycji wyników. Optymalizacja strony jest ingerencją w kod źródłowy strony internetowej lub całego serwisu.

Optymalizacja stron jest jednym z najważniejszych etapów pozycjonowania. Czasy, kiedy nie przykładano się do zoptymalizowania strony interentowej odeszły już dawno w niepamięć. Firma 10UP.pl bardzo poważnie traktuje ten etap marketingu internetowego i między innymi strony przez nas pozycjonowane osiągają wyższe pozycje niż konkurencja.

Przeciętna strona internetowa napisana przez webmastera, lub nawet przez interaktywne agencje, ma za zadanie poprawną wizualizację i wyświetlanie się. Rzadko pracy takiej podejmują się specjaliści znający się na optymalizacji stron i poprawnym wykorzystaniem większości znaczników. Źle zbudowania struktura linków wewnętrzynych często uniemożliwia poprawne zaindeksowanie większości podstron serwisu. Optymalizując kod strony już na wstępnym etapie pozycjonowania jesteśmy w stanie znacząco poprawić miejsca w hierarchi wyników w googlach.

Będąc profesjonalistami zapewniamy, że Państwa strona zanim zostanie aktywnie pozycjonowana przejdzie przez gruntowną optymalizację, co poprawi jej widoczność dla wyszukiwarek, udrożni strukturę linków i przyspieszy indeksowanie. Jednocześnie w większości przypadków dodatnio wpłynie na Page Rank strony.


pozycjonowanie pierwsze pozycje